HAKKIMIZDA

SAKARYA PATENT

Farklılığınızın Tescili...

Biz Kimiz?

Sakarya’nın ilk patent ofisi olan SAKARYA PATENT Marka & Tasarım Tescil ve Danışmanlık Ofisi, Türk Patent Enstitüsü’ne kayıtlı resmi marka&patent vekili bir şahıs firması olarak 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan buyana hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümesini sürdüren SAKARYA PATENT, 2008 yılı başında şirketleşerek SAKARYA PATENT Kalite ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Şirket, konusunda uzun yıllar özel sektör deneyimine sahip kadrosu ile, Türkiye’nin her bölgesindeki KOBİ ve büyük ölçekli firmaların marka, patent, ISO yönetim sistemlerinin yanı sıra insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı konusunda da çözüm ortaklığı sunmaktadır.

İbrahim Aydın / Marka & Patent Vekili

1990 yılında İTÜ Sakarya Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu, Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinde öğretmenlik formasyonunu tamamladıktan sonra Federal Elektrik A.Ş’de 13 yıl üst düzey yöneticilik yaptı.

2002 yılında resmi marka vekilliği hakkını alarak Sakarya’da bir ilk oldu. Aynı yılın sonunda Sakarya’da bu sektörde bir ilk olarak SAKARYA PATENT firmasını kurdu. 2003 yılında patent vekilliği ve kalite sistemlerinin belgelendirilmesinde başdenetçilik hakkını aldı.

Halen yönetim danışmanlığı, eğitmen, başdenetçi ve sınai mülkiyet konularında mahkemelerde bilirkişi olarak da görev yapan İbrahim AYDIN İngilizce bilmektedir.

MÜSİAD ve TMMOB üyesidir.